Bedensiz Aşk

Aşkın Zirvesine Varmak İstersen, Bedensiz Sevgiyi Kavraman Lazım. Zerreyim Hak'ka Aşksız Varılmaz, Hak'ka Aşk Lazım Yolumuz Hâk Yoludur, Bize Hak Lazım.

Responsive image
YAZAR
Ferahnaz Aynural
DOSYA BOYUTU
1,65 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786051480244

Bedensiz Aşk harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ferahnaz Aynural. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Ferahnaz Aynural'den Bedensiz Aşk kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Kitap 16 yaşında bir genç kızın (Belieber'ın) Justin Bieber'a olan hayranlığını ve ona olan aşkını anlatmaktadır. Yazar kitapta Beşerî ve İlahî Aşk'ı gençlerin anlayabileceği şekilde, sade bir üslupla anlatmıştır. Aşkın acı ve tatlı yüzünü bu kitapta çok net bir şekilde görebileceksiniz. Bedensiz Aşk, gençlerin ve ebeveynlerin mutlaka okuması gereken bir kitaptır. Eser 15 yaşında bir Belieber tarafından yazıldığı için Belieberlar'ın ve genç kızların duygularını yalın bir şekilde yansıtmaktadır. Bu sebeple Belieberlar'ın, Boylieberlar'ın ve aşkı gerçek manada tanıyabilmeleri ve anlayabilmeleri için özellikle genç kızların bu kitabı okumaları gerekir. Bedensiz Aşk, ebeveynler tarafından da okunması gere-ken bir eserdir. Ebeveynlerin, ergenlik çağındaki çocuklarının duygu, düşüncelerini ve aşka yaklaşımlarını anlayabilmeleri açısından çok faydalı olacaktır.Sayfa Sayısı: 320Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Sokak Kitapları Yayınları 


Orhan Gencebay Bedensiz Aşk Şarkı Sözü. Aşkın zirvesine varmak istersen, Bedensiz sevgiyi kavraman lazım. O eşsiz duyguyla yanmak istersen Bir kıvılcım yeter, inanman lazım.