YAZAR
Faruk Karataş
DOSYA BOYUTU
7,89 MB
YAYIN TARIHI
2013
DIL
Türkçe
ISBN
9786055365936

PDF formatında Nakrem - Kızıl Sahtiyan. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Nakrem - Kızıl Sahtiyan kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Rüyalar gayba açılan bir perdedir küçük mavi tohumda. Birer işarettir hayatın akışına. Karanlık gecelerde aydınlık birer yoldur ışığa. Bazen, gerçekten ayırt edilemeyen bir yolculuktur. Bazen de bilinmeyene tutulan ışıktır rüyalar. Görülemeyenin insanın gözüne gösterilmesidir. Çoğu zaman tekildir rüyalar ama kimi zaman Kanuni'nin rüyası, Sinan'ın da rüyasıdır. Kimi zaman da rüya aslında gerçektir ve babanın yaşadığı, kızının rüyasıdır.Değişimler hep sancılı olur, alışmak da öyledir. Acı çeker insan. Yapayalnız gibidir kalabalıklarda. Ya da onlardan biri değilmiş gibi hisseder. Karanlıkta gözüne fener olacak küçük de olsa bir ışık arar. Önemli olan o ışığı ihtiyacı olana buldurabilmektir.Murat ve İlter, aynı bedende iki insan. Bir değişimin ilk tanıkları. Değişimleri, bütün dünya için bir dönüşüme gebe. Onların ışığı sizsiniz.Sayfa Sayısı: 264Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: Hayat Yayıncılık 


Yarını olmayan gelecek sizi bekliyor... NAMREM - Kızıl Sahtiyan http://fb.me/2Jp1iupya. Tüm okurların Nakrem-Kızıl Sahtiyan hakkındaki... http://fb.me/2fBFoatOy. 0 replies 0 retweets 0 likes.