YAZAR
Michael Gregorio
DOSYA BOYUTU
6,63 MB
YAYIN TARIHI
2009
DIL
Türkçe
ISBN
9789759067106

PDF formatında Saf Suçun Eleştirisi. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Saf Suçun Eleştirisi kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


"İki şey beni büyülüyor: Başımın üzerindeki yıldızlı gökyüzü ve ruhumdaki derin belirsizlik..."Immanuel Kant'ın felsefe alanında çığır açan kitabı Saf Aklın Eleştirisi'nin yayımlanmasının üzerinden yıllar geçmiş, bu kitapla Kant hem Avrupa'da ün kazanmış, hem de Königsberg'inen tanınmış kişilerinden biri olmuştur. Şimdi bu yaşlı ama hâlâ keskin zekâlı bilgenin yeni bir eser kaleme aldığı haberleri kulaktan kulağa yayılmaktadır. Daha önceki eserinin aksinebu yeni kitabı, sıradan insanın değil, bir seri katilin zihnini inceleyecektir.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 400Baskı Yılı: 2009Dili: TürkçeYayınevi: Albatros Kitap 


Immanuel Kant'ın en popüler eserleri "Saf Aklın Eleştirisi", "Pratik Aklın Eleştirisi" ve "Kıyametin Eleştirisi" dir. Epistemoloji, etik, estetik, şu sırayla tanımlanmıştır.