Bük Üzümü

...geçmişi bir kenara atamayan gücünü yine geçmişten alan bir romanda denilebilir "Bük Üzümü" için. aşklarına ayna tuttuğu Bük Üzümü de özgün anlatımıyla sizleri de süşsel yolculuğa ortak ediyor.

Responsive image
YAZAR
Fatma Şengül Eroğul
DOSYA BOYUTU
9,81 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786055669171

PDF formatında Bük Üzümü. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Bük Üzümü kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Geçmişten ayrılamayan, geçmişi bir kenara atamayan, gücünü yine geçmişten alan bir romanda denilebilir "Bük Üzümü" için. Fatma Şengül EROĞUL çoğumuzun unuttuğunu sandığı bir dünyayı fısıldıyor kulaklara: Köy yaşamı, taşra insanı; köy-kasaba-şehir üçgeninde masalsı bir koşturmaca içinde sıradan insanların büyük dertleri, büyük acıları, büyük aşklarına ayna tuttuğu Bük Üzümü de özgün anlatımıyla sizleri de düşsel yolculuğa ortak ediyor. (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 232Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Yeni Alan Yayıncılık 


Bük Üzümü Geçmişten ayrılamayan, geçmişi bir kenara atamayan, gücünü yine geçmişten alan bir romanda denilebilir "Bük üzümü" için. Fatma Şengül Eroğul çoğumuzun.