Adımı Aşk Verdi

Tasavvufa dair son yıllarda yayınlanmış en özgün eserlerden biri olan "Adımı Aşk Verdi" kitabının, okurlardan da büyük ilgi görmesi bekleniyor. Adımı Aşk Verdi. Bu sonsuzdan bir önceki yoldur.

Responsive image
YAZAR
Hayrettin Orhanoğlu
DOSYA BOYUTU
5,95 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9786058542396

PDF formatında Adımı Aşk Verdi. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Adımı Aşk Verdi kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Bu sonsuzdan bir önceki yoldur. Gerisi yaşayamadıkların ve hep erteleyeceklerindir.Tıpkı hayat gibi…Şimdi sen; Âşık değil aşk ol da gel. Beni çağıran sensin. Bu sayfadaki kelimeleri arayıp bulansensin!Her biri binlerce dağın ardındadır aradığın...Aşk, dağlanmış yara! Ama hiçbir dağın, hiçbir yaranın diğerine tahammülü yoktur. Yara, yarayı unutturur.Kaç dağ aştın da döndün kalbine?Her biri bin dağ aştıran kederlerle yoğrulup her birinde binlerce yol aldın…İşte yine kendinle karşılaştın!Sen ayrılık sanıyorsun kavuşmayı! Aşk odur ki vuslat dersin de gurbettir nasibin?Gurbet diye yola çıkarsın da sılana varırsın. Aşk, aklın ayağına çelme takar da senden yeni bir sen buldurur…Ve seni bir yandan sınayan karanlığa bakıp, kumların üzerinden aşıp gelen rüzgâra karışan sesinle, işte diyorsun.Her adım yeni bir yoldur. Her ad başka bir aşk…(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 240Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Parafiks Yayınevi 


0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Adımı Aşk Verdi. Parafiks Yayınevi. 13.89. Aşk 1: Ceza Sahası. H. Gürdağ. Parafiks Yayınevi.