Biz Burada İyiyiz

Let us know what's wrong with this preview of Biz Burada İyiyiz by Barbaros Altuğ. hayatımıza getirdiği (daha doğrusu götürdüğü) uzun yazılara, metinlere vakit ayırmama iyi analiz edilmiş.

Responsive image
YAZAR
Barbaros Altuğ
DOSYA BOYUTU
8,86 MB
YAYIN TARIHI
2014
DIL
Türkçe
ISBN
9789750722172

Biz Burada İyiyiz harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Barbaros Altuğ. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Barbaros Altuğ'den Biz Burada İyiyiz kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Ben kimseyi üzmek için yazmıyorum; sadece kendimi iyileştirmek için yazmaya başladım. Başka bir hikâyeydi bu üstelik ilk başta; kendi başlarına büyüyen üç çocuğun hikâyesi. Anasız babasız ama sokaklarda da değil; başka bir dünyanın olabileceğine dair bir umut hikâyesi. İnsan yazdıkça kendi içindeki kuyulara çekiliyor bilmeden; kazdıkça, derine indikçe siyahlaşıyor suları o kuyuların da. Yaşamın savrulup gitmiş zamanları vardır. O zamanlar bazen bir şehrin öyküsüne denk gelir ve onun içine karışıp gider. Şehirler taşır artık o öyküleri... biz burada iyiyiz, üç genç insanın kendi hikâyelerini bir başka şehirde Berlin'de, yaşamaya çalışmalarının öyküsü...(Tanıtım Bülteninden)İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 98Baskı Yılı: 2014e-Kitap: Sayfa Sayısı: 77Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Can Yayınları 


Barbaros Altuğ. Ben kimseyi üzmek için yazmıyorum; sadece kendimi iyileştirmek için yazmaya başladım. Başka bir hikâyeydi bu üstelik ilk başta; kendi başlarına büyüyen üç çocuğun hikâyesi.