Mor Balonlar Uçurdum Sana

Arzu Sanli - Mor Balonlar Uçurdum Sana Kitapyurdu, D&R ve tüm kitapçılarda... #morbalonlaruçurdumsana #arzusanlı... http://fb.me/1Alg7iGf1.

Responsive image
YAZAR
Arzu Sanlı
DOSYA BOYUTU
2,37 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786054461967

Mor Balonlar Uçurdum Sana harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Arzu Sanlı. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Arzu Sanlı'den Mor Balonlar Uçurdum Sana kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Karların üzerinde öylece beni bekliyordu mor balonlarSözcükler hükmünü yitirmişGölgelerin dünyasına bürünmüştüEski bir tanış gibi dokundum her birineSevdim Başka sevdim hem deYanağıma süzülen yaş sendinDükkân vitrininde kendini seyretmek gibiGölge düştü bedenimeBedenim balonaSözüm cümlemeDudaklarıma asılı kalan cümleme hem deHiç bitmemiş hasretinOysa deli esen rüzgârSilip süpürdü seni ıssızlığıma(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 96Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Ares Kitap 


Mor Balonlor Uçurdum Sana. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bedenim balona Sözüm cümleme Dudaklarıma asılı kalan cümleme hem de Hiç bitmemiş hasretin Oysa deli esen rüzgâr Silip süpürdü seni ıssızlığıma.