Mavi Düşler

Mavi düşler. Nükhet Duru. Canlı radyo. Bir yabancıyla dans ederken hoşlanırsın ya Aşk sanıp da sakın aldanma Sen tenimde uçup giderken mavi düşlerde Aklıma gelmez hiçbir şey.

Responsive image
YAZAR
Seyfettin Karakuş
DOSYA BOYUTU
4,38 MB
YAYIN TARIHI
none
DIL
Türkçe
ISBN
9786059180863

PDF formatında Mavi Düşler. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Mavi Düşler kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Mavi düşleri olan bir genç gemilerin güvertelerine bakıyor,Alışılmış tebessümü ile el sallıyor geminin mürettebatına,Saçlarının bir telini kayıkçıya uzatıyorDeniz kadar mavi eşarbı olan bir kadın,Küçük bir iskambil kağıdında bir not,Kayıkçı göz ucuyla gülücük atıyor,Sahillerden ayrılma diyor akan mürekkep,Kaybolana kadar İçine atıyor,Tatmin oluyor, teselli ediyor kendini,Güneşin batışını izliyor,Eve götürmüyor ayakları,Kumların üzerinde uyuyakalıyor istemsizce...(Tanıtım Bülteninden)  


.. Mavi Düşler - Mawish Şiirleri - Mert Zafer Cansever. Bir önceki yazımız olan Yetermiş Sandım başlıklı makalemizde aşk şiirleri, hece şiirleri ve özlem şiirleri hakkında bilgiler verilmektedir.