Saray ve Zindan

Saray ve Zindan. 21 Şubat 2011 Pazartesi Saat 23:14. Böyle bir ruh haline sahip olan insan yalnızlık çeker mi? Sarayda da olsa, zindanda da olsa yalnız olmadığı söylenemez mi?

Responsive image
YAZAR
Olga Forş
DOSYA BOYUTU
9,44 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786059988360

Bir Saray ve Zindan kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Saray ve Zindan kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Olga Forş tarafından yazılmıştır.


Sovyet edebiyatının önemli yazarlarından Olga Forş'un en sevilen romanlarından biri olan Saray ve Zindan, 19.yy'da Rus ordusunda görevli bir subayın, yıllarca sakladığı bir sırrın çevresinde şekilleniyor.Roman, aynı zamanda 19.yy'ın ortalarından Ekim Devrimi'nin ilk yıllarına kadar geçen sürede Rusya'nın siyasal ve toplumsal yaşamından kesitler sunuyor. Bu açıdan önemli bir tarihi belge niteliği taşıyor.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 260Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Yazılama 


2. SARAY ve ZİNDAN. Tùy Chỉnh. Màu nền. Elisabeth'in yanında bende küçük bir kahvaltı yaptıktan sonra bana at binmeyi teklif ettiğinde beraber saray bahçesinde at binmeye başlamıştık.